Торгові марки


Кондиціонери QuattroClima

QuattroClima

Філософія торгової марки QUATTROCLIMA

В основу філософії торгової марки QUATTROCLIMA закладена ідея про те, що більшість оточуючих нас речей та явищ містить в собі 4 складових (4 пори року, 4 сторони світу, 4 пори доби і т.д.). Концепція QUATTROCLIMA також містить у собі 4 складових.

1) Дизайн.

Нас повинні оточувати красиві і зручні речі. Саме тому при розробці техніки QUATTROCLIMA особлива увага приділяється дизайну. Розробниками QUATTROCLIMA була обрана європейська концепція промислового дизайну – обладнання має гармонійно виглядати в інтер’єрі і бути зручним і ергономічним, але не має привертати до себе зайвої уваги. Стильний зовнішній вигляд, продуманість системи управління, легке обслуговування – невід’ємні частини філософії QUATTROCLIMA.

2) Сучасні технології.

Стильний зовнішній вигляд і ергономічність управління повинні відповідати впровадженню сучасних технологій. В обладнанні QUATTROCLIMA використовуються не тільки самі передові технології кліматичні провідних світових виробників, але і власні розробки.

3) Екологічність та безпека.

Не секрет, що в багатьох випадках можливі побічні результати використання високих технологій. QUATTROCLIMA прекрасно розуміє, що, як великий виробник техніки, має й свою частку відповідальності за стан навколишнього середовища – у якому, жити нашим нащадкам. Тому, виробництво QUATTROCLIMA задовольняє стандарту ISO 14000 в області екологічного менеджменту. В обладнанні для кондиціонування повітря використовується виключно озонобезпечних фреон R410А. Всі побутові кондиціонери QUATTROCLIMA відносяться до класу А по енергоефективності. Це не тільки знижує експлуатаційні витрати, але й побічно впливає на зниження викидів СО2 в ході виробництва електроенергії.

4) Надійність.

Задоволення від стильного дизайну, передових технологій та усвідомлення власного внеску у захист навколишнього середовища може бути сильним, але нетривалим. Для того щоб продовжити це задоволення якомога довше QUATTROCLIMA розробила послідовну 4 – х ступеневу політику контролю якості. При виробництві спліт-систем система контролю якості складається з наступних етапів:

Етап 1: контроль якості дизайн-проекту. Включає в себе перевірку технічних параметрів концепт-моделі та її відповідності внутрішнім вимогам QUATTROCLIMA.

Етап 2: вхідний контроль якості комплектуючих. Включає в себе суцільний контроль якості компресорів, вентиляторів, теплообмінників, плат керування, датчиків та інших вузлів і деталей, що використовуються при виготовленні.

Етап 3: контроль якості збірки. Включає в себе контроль якості складальних операцій, внутрішній і зовнішній огляд, перевірку відсутності витоків, перевірку працездатності, а також тестові випробування зразків в кліматичних камерах.

Етап 4: контроль якості роботи за місцем встановлення.Включає в себе збір інформації у авторизованих сервісних представників, що здійснюють встановлення та обслуговування устаткування, і роботу за результатами відгуків.

При виборі виробництва в якості пріоритетних розглядалися виробничі потужності, розташовані в Південному Китаї. Сьогодні у провідних китайських підприємств немає конкурентів в області великосерійного виробництва кліматичної техніки гарної якості при збереженні конкурентоспроможної ціни. Після ретельного і всебічного відбору, для виробництва кондиціонерів QUATTROCLIMA були вибрані підприємства одного з найбільших в світі виробників устаткування для кондиціювання повітря. Загальна площа виробничих приміщень становить понад 3 млн. м2. Штат співробітників – близько 12 тис. чоловік. З конвеєрів заводу щороку сходить близько 10 млн. одиниць обладнання. При виборі цього підприємства вирішальною обставиною виявився, звичайно, не його розмір, а наявність якості продукції, обумовлене, в тому числі, і жорстким дотриманням системі контролю якості. Крім того, при розробці ряду моделей устаткування виявилося можливим об’єднати сили розробників QUATTROCLIMA і розробників з науково-дослідного центру компанії-виробника. Це також дозволило підвищити якість продукції без шкоди для його конкурентоспроможності.