Торгові марки


Кондиціонери Mitsubishi Heavy

Mitsubishi Heavy Industries

Про компанію Mitsubishi Heavy Industries

Японська компанія Mitsubishi Heavy Industries була заснована суднобудівником Ятаро Ивасаки в 1884 році. Свою нинішню назву компанія дістала в 1934 році, вже будучи одним з найбільших японських виробників судів, літаків, паровозів і важкої техніки.
Кондиционерное устаткування Mitsubishi Heavy почала робити в 1953 році, – тоді компанія зробила свій перший напівпромисловий кондиціонер, а в 1956 році – випустила свій перший віконний кондиціонер.
У 1970 році Mitsubishi Heavy перша серед японських компаній освоїла виробництво сплит-систем, а в 1979 року компанія розробила перший у світі касетний кондиціонер.
Нині виробничі потужності компанії здатні здійснювати випуск до 1 млн кондиціонерів в рік. За даними сертифікаційної комісії “Eurovent”, кондиціонери Mitsubishi Heavy мають найвищий усереднений показник вироблення на відмову – більше 22500 годин (для побутової серії).

За період свого більш ніж вікового існування компанія Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. стала одним з флагманів японської індустрії. Створена за довгі роки технологічна і виробнича база дозволяє компанії запропонувати найрізноманітнішу продукцію і послуги в таких галузях, як суднобудування, виробництво металоконструкцій, енергетичних систем, устаткування для кондиціонування повітря, промислової і побутової техніки, аерокосмічних систем і так далі. Роблячи широкий спектр продукції, компанія MHI вносить значний вклад в підвищення добробуту суспільства, забезпечує роботою безліч людей і створює основу для подальшого промислового розвитку.
Уся продукція, а також заводи ті, що виробляють її сертифіковані відповідно до вимог ISO9001, ISO14001, мають сертифікати Європейського Союзу. Сертифікація ISO900 підтверджує наявність на заводах системи забезпечення відмінної якості того, що відповідає найвищому світовому стандарту, а сертифікація ISO1400 і європейські сертифікати означають відповідність продукції вимогам по раціональному використанню довкілля.