Торгові марки


Кондиціонери Daikin

Кондиционеры Daikin

Daikin Industries (яп. ダイキン工業株式会社) — японська компанія, світовий лідер у виробництві побутових і промислових кондиціонерів повітря, систем опалювання і вентиляції приміщень. Має виробництва в Японії, Китаї, Австралії, Індії, Південно-східній Азії, Європі і Північній Америці. Компанію по праву вважають новатором світового рівня в області розробки устаткування для кондиціонування повітря.

Історія компанії

Штаб квартира Daikin

Заснована в 1924 році Акирой Ямадой в Осаке під назвою Osaka Kinzoku Kougyou (яп. 大阪金属工業株式会社), акцент був зроблений на системи кондиціонування повітря. У 1963 році компанія перейменовується в Daikin Industries Ltd. Під маркою Daikin робляться як промислові, так і побутові моделі кондиціонерів. Відтоді вона розширила свій виробничий відділ, щоб скористатися досвідом в хімії фтору. У довгостроковій перспективі планується розвивати і інші матеріали, такі як оптичні полімери для волокон і компонентів.

У 1973 році у Бельгії в р. Остенде відкривається дочірня компанія Daikin Europe NV, є 100 очерней компанією Daikin Industries Ltd. Сьогодні це головний офіс для Європи, Росії, країн Африки і Близького Сходу.

У 1993 р. компанія прийняла спеціальну “Хартію глобальної охорони довкілля”. Відповідно до цієї хартії, у своїй повсякденній діяльності компанія застосовує і просуває тільки екологічно чисті технології, які знижують негативне.

У 2013 році компанія Daikin потрапила в топ-100 самих інноваційних компаній світу за версією Forbes [1] Нині компанія Daikin знаходиться на 545 місці рейтингу (2015 рік).

У 2016 році компанія Daikin оголосила про купівлю італійської компанії Zanotti, угода оцінюється в 107 млн. $

Виробництво

У 1973 році разом з відкриттям Daikin Europe NV відкривається і завод по виробництву кондиціонерів. Завод швидко виходить на передові позиції по виробництву кондиціонерів в Європі.

Сьогодні європейська компанія проектує і робить широку номенклатуру високотехнологічного устаткування для кондиціонування повітря і підтримки комфортних умов в житлових, торгових і промислових приміщеннях, а також для використання в промислових цілях.

Продукція Daikin включає чиллеры повітряного і водяного охолодження, блокові кондиціонери повітря, сплит-системы і багатоблокові сплит-системы, системи типу Sky Air, а також системи VRV з можливістю охолодження, обігріву і рекуперації.

Винаходи і патенти

Компанії належить понад 1 500 патентів. Найбільш відомі винаходи:
- Уперше в Японії компанія Daikin здійснила синтез фреону.
- Daikin перша у світі створила мультисплит-систему і супермультисистему.
- Компанією Daikin розроблена система VRV – центральна система кондиціонування, що змінила усю галузь.
- У внутрішніх блоках Daikin уперше використаний очисник повітря з технологією стримерного розряду.
- Модель Ururu Sarara – перший в галузі кондиціонер-очисник-зволожувач.
- Також Daikin першою запропонувала кондиціонер з режимом теплового насоса.

Підрозділи

Daikin має семи окремих промислових управлінь і підрозділів :
- Очищення і кондиціонування повітря
- Хімікалії
- Транспорт і холодоснабжение
- Напівпровідники
- Гідравлічні рідини
- Електроніка
- Сервісне

Обладнання та продукція DAIKIN

Унікальна комбінація видатних успіхів в областях механіки, электроники і хімії матеріалів зробила Daikin інноваційним лідером. Бренд Daikin широко відомий у світі, як істинний фахівець з кондиціонування. Це стало можливим завдяки концентрації зусиль на одному єдиному напрямі – кондиціонуванні повітря.
Заради Вашого спокою на кондиціонери Daikin встановлена Гарантія якості заводу-виготівника терміном 3 роки з дня купівлі. Впродовж цих років Daikin гарантує справну роботу усього кондиціонера і кожної його окремої частини. Також гарантується якість заводського складання.

Компресори (механіка)

Серцем кожного кондиціонера Daikin служить механічний компресор. Завдяки своїй важливості усі компресори Daikin робить самостійно, на власних заводах. Звідси і упевненість у відповідності продукції, що випускається, високим стандартам якості Daikin.

Компресори розробляють і випробовують у власній лабораторії НИОКР. Для них існують три базові категорії.
- Спіральні компресори мають мінімальне число рухливих елементів і відрізняються високою надійністю
- Роторні компресори розроблені для роботи з безпечними для довкілля холодагентами, використовуються в побутових кондиціонерах Daikin
- Одногвинтові компресори, вживані для чиллеров повітряного і водяного охолодження, розраховані на 40 000 годин безперервної роботи, тобто повний термін

Електроніка (автоматика)

І якщо серце кондиціонера – це компресор, то мозком є електроніка. Електронна система стежить за роботою розширювальних клапанів, регулює потужність компресора, змінюючи частоту електроструму. Вона забезпечує збалансовану і приємну атмосферу усередині приміщення. Шляхом мікроконтролю электроника запобігає значним температурним коливанням.

Хімічні матеріали (холодагенти)

Daikin єдиний у світі робить і кондиціонери, і холодагенти (він же займає друге місце у світі за об’ємом їх випуску), необхідні для їх роботи. Таким чином компанія опиняється в унікальному і дуже завидному ринковому положенні. Досліджуючи і розробляючи альтернативні холодагенти, Daikin, у разі відкриття, може негайно приступити до модернізації існуючих і випуску нових кондиціонерів.
Кондиціонери Daikin – зразки успіху у сфері техніки і технології. Вони розробляються і тестуються разом з конкретним холодагентом, по факту це дозволяє ним бути сумісними і продуктивними і сприяє довгій надійній роботі

Позиція на світовому ринку.

Кондиціонери Daikin відомі як лідери ринку кліматичного устаткування. За довгі роки роботи інженери компанії працею і інноваціями заслужили право на найбільший ціновий преміум для своєї продукції.

На користь Daikin говорять також і ті факти, що компанія займає відкриту ринкову позицію (широке освітлення розробок, що ведуться), максимально вкладається в дослідження споживчих очікувань і розвиток технологій.
На російський ринок кондиціонери Daikin поступають із заводів, розташованих в Чехії, Бельгії, Японії і Таїланді. З якістю цієї продукції завжди повний порядок. Все максимально надійно, асортимент.

Кондиціонери Daikin Europe NV

Компанія Daikin Europe – уповноважений представник і виробник кліматичного устаткування для європейських ринків, країн Африки і Близького Сходу. Головний офіс заснований в місті Остенд, Бельгія в 1973 році, щоб забезпечити зростаючий регіональний попит на сучасні і надійні кліматичні системи.
Завод, задуманий як цех складання викрутки, незабаром перетворився на повномасштабний виробничий комплекс площею 150 000 м². Окрім виробництва завод має в розпорядженні власну базу НИОКР, що враховує особливості вимогливого європейського ринку і інші, у тому числі законодавчі, вимоги.
Кондиціонери Daikin Europe поступає на ринки Європейського Союзу, Росії, Африки. Нові заводи Daikin в р. Пльзене і в м. Брно, Чехія, збільшили потужність виробництва і скоротили час постачання устаткування. Ця дочірня компанія повністю належить японською Daikin Industries LTD, має повну технологічну і правову підтримку материнською.

Продукція Daikin

Daikin Europe NV розробляє і створює широкий асортимент високотехнологічної продукції для кондиціонування житлових, торгових і промислових приміщень, у тому числі, чиллеры повітряного і водяного охолодження, блокові кондиціонери Daikin, сплит-системы і багатоблокові сплит-системы, системи типу Sky Air, а також “витвір мистецтва” – системи VRV з можливістю охолодження, обігріву і рекуперації тепла.

У пріоритеті: екологія, економія, енергоефективність. Компанія піклується про виконання бажань кінцевих споживачів : зручність розміщення, економія енергії, сумісність устаткування.

Daikin бачить причиною свого світового лідерства оперативність, з якою їй вдається реагувати на ринкові умови, що міняються. Технологія Daikin завжди відповідає вимогам сьогоднішнього дня.

Таким чином кондиціонери Дайкин служать вам і удома, і в офісі – і скрізь ви відчуваєте, що зробили правильний вибір.

Якість Daikin

Визнана якість кондиціонерів Daikin визначається особливою увагою, яка приділяється на етапі проектування, виготовлення і випробувань, а також післяпродажному обслуговуванню продукції компанії Daikin. Виробництво кондиціонерів Daikin сертифицировани відповідно до ISO – 9001 і EUROVENT.

Основні функції кондиціонерів Daikin

Підмішування атмосферного повітря Приплив свіжого повітря в непровітрюване приміщення сприяє поліпшенню основних кліматичних показників, що впливають на самопочуття людей. Функцію підтримують кондиціонери Daikin усіх канальних і касетних серій, а також настінний кондиціонер Daikin Ururu Sarara
Зволоження повітря з підігріванням Одна з унікальних функцій в класі побутових кондиціонерів доступна в кондиціонерах Daikin серії Ururu Sarara
Програмне осушення повітря При необхідності Ваш кондиціонер Daikin зможе підтримувати відносну вологість повітря в інтервалі від 35 до 60е міняючи температури в приміщенні. Це особливо корисно для чутливої шкіри дорослих і дітей. Функція підтримується усіма кондиціонерами.