Торгові марки


Кондиціонери CHIGO

Корпорація CHIGO

Кондиционеры CHIGO

Компанія Chigo з головним офісом в місті Фошань, розташованому в окрузі Нанхай – ключовому індустріальному центрі КНР, була заснована в 1994 році.
Сьогодні Chigo – це велика сучасна компанія, основним видом діяльності якої є розробка, проектування, виробництво, а також продаж побутової і комерційної кліматичної техніки. Компанія входить до числа найбільших світових виробників устаткування для систем кондиціонування з річним обсягом виробництва в 10 млн комплектів. Chigo – виробник кліматичної техніки з високою промисловою інтеграцією – це дозволяє створювати максимально широкі продуктові серії кондиціонерів, що задовольняють будь-яким вимогам.
Показники щорічного зростання компанії є найвищими в галузі, а продукція пройшла строгу сертифікацію в усіх ключових країнах-імпортерах.
Торговельна мережа компанії Chigo працює більш ніж в 180 регіонах нашої планети. Виробник постійно контролює і удосконалює виробничий процес. Якість продукції перевіряється в унікальній лабораторії, оснащеній за останнім словом техніки устаткуванням фірм SCHAFFNER ЕМС (Швейцарія) і В&До (Данія).
Chigo прагне до того, щоб стати кращим вибором для споживача. Компанія разом зі світовою спільнотою продовжує наслідувати принципи захисту довкілля і зниження викиду шкідливих речовин в атмосферу, щоб поліпшити якість життя кожного.

Підрозділ Chigo Central Air-conditioning

Підрозділ Chigo Central Air – conditioning було створене в 2002 році і входить до складу GUANGDONG Chigo Central Air – conditioning, LTD – професійного виробника, що здійснює розробку, виробництво, продаж, проектування, монтаж і обслуговування устаткування центральних систем кондиціонування повітря.
Досягненням 11 років розвитку стало те, що на сьогодні Chigo Central Air – conditioning має в розпорядженні виробничі потужності що випускають близько 600000 кондиціонерів в рік з найповнішим в КНР виробничо-технологічним ланцюжком.
Стратегія виробництва “Все-в-одному” дозволяє задовольнити найрізноманітніші потреби ринку і дозволила CHIGO пропонувати широкий діапазон устаткування для центральних систем кондиціонування повітря у великих об’ємах. Продукція Chigo Central Air – conditioning представлена у більш ніж 150 країнах і регіонах по всьому світу, а сама компанія має офіси в 31 провінції Китаю. Висококваліфікований інженерний склад Chigo Central Air – conditioning забезпечує професійні технічні рішення і відповідне обслуговування для своїх клієнтів.
Упродовж усієї своєї історії CHIGO відрізняється строгим наслідуванням вимог сертифікаційних органів основних світових ринків, у тому числі:
- IS09001 – наявність на підприємстві розробленої, впровадженої і успішно працюючої системи менеджменту якості;
- IS014000 – наявність на підприємстві розробленої, впровадженої і успішно функціонуючої системи екологічного менеджменту (система управління охороною навколишнього середовища);
- обов’язкове Свідоцтво для КНР (CCC);
- китайський сертифікат про енергозбережні продукти;
- Сертифікат про звільнення від Інспекції КНР по експорту (єдиний серед виробників кондиціонерів в КНР);
- сертифікат США “UL”;
- сертифікат ЄС “CE”;
- німецький сертифікат “GS;
- сертифікат безпеки Австралії “SAA”;
і багато інших.

CHIGO також завоював нагороду ООН “Global Green по захисту довкілля за енергозбережні технології, вживані в кондиціонерах”.