Торгові марки


Послуги

Найактуальніший і прийнятніший за вартістю кондиціонер – спліт система настінного типу: рятують влітку від спеки, очищають повітря в житлових приміщеннях, офісах та магазинах. До того ж, оснащені режимом обігріву, вони дозволяють ще і служити додатковим джерелом тепла в холодну пору року.

Встановлення кондиціонера

Компанія “ПРОФКЛІМАТ” виконує монтаж всіх існуючих систем кондиціонування починаючи від простих спліт-систем, систем мульті-спліт, закінчуючи центральними системами кондиціонування типа “Чиллер-фанкойл”.

Основні операції, які проробляються в процесі установки кондиціонера системи спліт настінного типу:

· пробивка отворів в стіні;
· кріплення зовнішнього і внутрішнього блоків;
· монтаж фреонових трубопроводів;
· монтаж дренажної системи;
· монтаж електричних з’єднань;
· вакуумування фреонової системи;
· тестовий запуск устаткування.

Стандартний монтаж побутових кондиціонерів передбачає наступні види робіт:

1. Встановлення внутрішнього блоку кондиціонера – на стіну.
2. Встановлення зовнішнього блоку кондиціонера – під вікно без залучення промислового альпініста(автовежі).
3. Довжина фреонових комунікацій не перевищує 5 метрів.
4. Дренаж (гофрований шланг) прокладається спільно з фреоновими комунікаціями.
5. Короб 60х60 не більше 0,5 метра.
6. Короб 16х18 не більш 0,5метров.
7. Електрокабель не більше 1,5 метрів.
8. Підключення кондиціонера в електрощит з боку навантаження на захисний автомат Замовника або в розетку. 9. Товщина стіни, в якій пробивається отвір під трасу, не перевищує 0,8 метра.
10. Між зовнішнім і внутрішнім блоком кондиціонера не більш як за одну стіну.
11. При прокладуванні фреонових комунікацій не потрібне вживання спеціальних пристосувань (муфт та фітінгів), а так само пайка і дозаправка фреоном.

Рекомендації по вибору місця встановлення кондиціонера:

Внутрішній блок спліт-системі не повинен псувати інтер’єр. Звичайно, кожен Замовник – сам собі дизайнер, але якісний монтаж і правильний вибір розташування внутрішнього блоку, передбачає мініальну зміну інтер’єру приміщення.

Внутрішній блок кондиціонера повинен розташовуватися так, щоб від стелі залишався вільний простір не менше 10-15см.

Повітряний потік не повинен прямувати безпосередньо на людей. При роботі на холод температура потоку повітря з кондиціонера на 7-15°С нижче, ніж температура навколишнього повітря в приміщенні. Як правило, потік направляють так, щоб він прямував між робочими місцями або туди, де люди знаходяться найрідше.

Не допускається вмонтовувати внутрішні настінні блоки над шафами, комодами, якщо відстань від них до нижньої кромки внутрішнього блоку менш 70-100см. Близьке розташування горизонтальних поверхонь веде до створення круговороту повітряного потоку, що призводить до зниження ефективності роботи системи кондиціонування.

Довжина магістрального трубопроводу має бути мінімальною. Довга траса здорожує монтаж і знижує ефективність роботи кондиціонера. Більш того, якщо ви вирішили прокласти труби в коробі, то довгий короб через всю стіну сильно псує інтер’єр.

Відділ реалізації Профклімат
(+38 044) 501 33 13

Відділ реалізації Профклімат
(+38 044) 501 33 13