Торгові марки


Доставка

Доставка і оплата товару та послуг

Доставка товару здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10.00-19.00.

Доставка по місту Київ

Доставка товарів по Києву компанія Профклімат здійснює в квартиру, офіс безкоштовно за наявності ліфта в багатоповерхових будинках наступного дня після оформлення замовлення (окрім вихідних і святкових днів). Час доставки уточнюється передспівробітником компанії “Профклімат” по вказаному в заявці контактному телефону. Техніка, що купується, повинна безперешкодно входити в ліфт, без зняття упаковки. Вартість піднімання на ваш поверх великогабаритної техніки та товарів уточнюйте у менеджерів компанії Профклімат.

Україна

Доставка по Україні здійснюється будь-яким зручним ВАМ грузоперевізником. Тарифи на перевезення та адреси представництв у вашому місті ви можете знайти на сайтах компаній www.autolux.com.ua і www.nexpress.com.ua. Після надходження грошей на наш банківський рахунок, на протязі 1-2 днів, замовлення буде доставлене у представництво компанії перевізника того міста, в яке було здійснене замовлення.

Оплата

Оплата товару виробляється в національній валюті при здобутті товару і гарантійних документів. При оплаті за безготівковим розрахунком або оформленні кредиту вам виписується рахунок, який Ви можете сплатити через відділення будь-якого банку.